Tuťálek s Müller zařídili první výhru na půdě Litomyšle

( 0-1 )

SK Pardubičky

team logo

Fakta

Branky - 40. Tuťálek, 47. Müller Rozhodčí - Saňák (Hořínek, Hock) ŽK - 1:1 Diváci - 120

Sestava

Zahradník - Froš, Bažant, Menšl, Metelka - Markl (88. Vojtěch), Bobek, Němec (86. Šindelář), Müller (76. Havelka) - Tuťálek (88. Joel Dominik Schejbal), Štichauer

Hodnocení trenérů

František Dvořák, trenér Litomyšle:

„Utkání se mě nehodnotí moc dobře, nejen ohledně výsledku, ale i vzhledem ke stávajícímu zdravotnímu stavu týmu, který není zrovna ideální. K tomuto duelu jsme dali dohromady jedenáct hráčů, zbytek doplnila trojice dorostenců, kteří hráli předzápas, plus druhého gólmana. A další tři hráči nastoupili zdravotně limitováni. Nechci, aby to vyznělo jako výmluva, jen pro veřejnost, aby poznala situaci, ve které se náš tým nachází. Samotný zápas lze shrnout do dvou fází. Dobrá kombinační hra mladého hostujícího týmu a na straně druhé naše neproměněné dva samostatné nájezdy a ulehčení soupeřovy koncovky po individuálních chybách. Gól do kabin a gól po příchodu z kabin = hotovo. Navíc další dva hráči mimo hru. Mám za sebou hodně složitých angažmá. Současné patří mezi ně, ale všichni věříme, že důstojně soutěž dohrajeme. Vážím si hráčů za jejich přístup ke hře i za tak krajně složité situace. Věřím, že bude lépe,“

Luboš Pilař, trenér A-týmu:

"V prvním poločase hrozili domácí především ze standardních situaci, s kterýma jsme si i s trochou štěstí poradili, navíc se nám podařilo ke konci poločasu vstřelit úvodní branku. Ve druhém poločase jsme už byli lepším týmem a po pěkné akci jsme vstřelili druhou branku a tím si zajistili, že v Litomyšli budeme po dlouhé době bodovat za tři body."