B tým králem podzimu v okresním přeboru

Se 33 body a prvním místě máme po podzimu slušnou výchozí pozici do jarní části soutěže.

Sestava

Optimální sestava dle počtu odehraných minut a získaných bodů : Veselý - Svoboda M. , Koleček . Obereiter - Dojčan , Pečinka , Svoboda L , Hlavinka , Hofman - Krejčí , Troják

Podzimní mistři ...OP.

Po více než 18 letech ( jak mě bylo sděleno ) se B tým prokousal do OP. Vloni skončil na 6 příčce a letos po polovině soutěže kraluje.

Progres týmu je patrný a to nejen díky těm co byli uvedeni v sestavě . Na výsledku se podílel vcelku široký kolektiv 37 hráčů. Do vlastní hry zasáhly 4 brankáři , když největší penzum práce měla naše letní 15 letá opora - Veselý , který ve 4 zápasech byl nepřekonán a ve zbývajících 3 obdržel 3 branky. I ostatní brankáři Číža , Zahradník a Scháněl tým podrželi a celkový počet 11 branek je opravdu dobrou vizitkou jejich kvalit.

Druhou klíčovou věcí úspěchu je příchod Kolečka , kde vedle něho vyrostli parťáci Svoboda M a Oberreiter. A když za ně musel někdo zaskočil z důvodu jejich zranění či nemoci jako dorostenec Němeček nebo matador Martan , Stejskal či Kubista nebylo ve 3 členné obraně znát , že by měla větší problém.

Třetí věcí, která vedla k výsledkům bylo najít do herního systému vhodné parťáky na levý a pravý kraj zálohy , kteří umí nejen dopředu , ale zatáhnou i dozadu . Tady nám na jedné straně vypomáhali hráči s lavičky A týmu nebo dorostu. Když prim hrál Hofman a neméně mu v posledních utkáních sekundoval dorostenec Halbich. Na druhé straně měl své místo pod palcem Drtič Dojčan.

Dalším důležitým článkem byl dostatečný počet hráčů středu jejich kreativita a především zodpovědnost a bojovnost na pozici 6. Spokojenost byla jak s Lukášem Svobodou , Vojtěchem ( který se propracoval vzápětí to A týmu ) tak s jeho nástupcem Podsztavkem či univerzálem a nepsaným kapitánem Čunderlem. Na pozici hrotového záložníka pak působil Hlavinka , který byl doplňován mnohdy Pečinkou , který působil i na hrotu v útoku a byl společně s Dojčanem údernou silou , která soupeřům dala 12 branek

Čtvrtou a ne méně důležitou věcí byl příchod útočníka Krejčího , který nejenom že dal 11 gólů , ale především dokázal kluky strhnout a dirigoval v okamžiku , kdy se někomu nedařilo. V útoku mu sekundoval často Troják a případně dorostenec Gering.

A poslední pátou věcí jenž rozhoduje o kolektivním úspěchu je parta a bez Mece , Kříže , Hátleho , Metelky , Maršíčka , Ficka , Lejska , Münzbergera a dalčích , kteří měli menší zápasové vytížení , ale byli nedílnou součástí by jsme nebyli tam , kde nyní jsme.

Povedený rok jsme zakončili 10 vítězstvími a jen 3 remízy nám trochu zkazily absolutní spokojenost.

Zpětně se potvrdilo , že chceš-li uspět musíš pracovat , tvořit a nebát se riskovat. Zodpovědný a koncentrovaný výkon pak přinese své ovoce. My trenéři ( Procházka , Pařízek ) klukům děkujeme za radost s úspěchu a těšíme se že druhá polovina soutěže bude neméně úspěšná .

logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria