Mezinárodní turnaj Itálie Rimini

Úspěšná reprezentace klubu SK Pardubičky v zahraničí.

Fakta

Sestava

Scháněl, Vojtěch, Menšl, Bažant, Oberreiter, Stejskal, Ficek, Lejsek, Hegyi, Hlavinka, Müller, Bobek, Halbich, Tuťálek, Studýnka, Kolář, Špiroch

SK Pardubičky na turnaji Trofeo Delfino.

Starší dorostenci SK Pardubičky se v termínu 4 až 5. června zúčastnili mezinárodního turnaje Trofeo Delfino ve slunné Italii a obsadili ve své kategorii U 19 - skvělé 4 místo , když v boji o 3 místo podlehli LAC Inter Vídeň po penaltovém rozstřelu v poměru 5:4. Pořadatel turnaje - EURO Sporting ve spolupráci s místními oddíly ve městě Rimini připravil pro 109 týmů z Italie, Německa , Francie , Švýcarska , Rakouska a České Republiky skvělé zážitky po sportovní i společenské stránce.

Dorostenci SK Pardubičky působí v krajském přeboru Pardubického kraje a několik let dosahují skvělých výsledků. Parta ročníku 2003 doplněná o ročník 2004 je však mimořádná nejen po stránce sportovní , ale i po osobní a společenské. V letošní jarní části mají na kontě 14 vítězství v řadě a jejich trenéři , pro ně připravili za odměnu tento skvělý zážitek. Samozřejmě bez sponzorů a výboru SK Pardubičky by se to nezdařilo.

Na dlouho plánovaný turnaj jsme vyrazili 2. června . Cestou přes Rakousko jsme se dostali na jednu z benzínových pum v Itálii a nad ránem si dali nohejbal přes tankovací stojany. Po krátkém spánku jsme vyrazili na zbytek cesty a kolem 10 hodiny dorazili do města Rimini. Po registraci jsme se ubytovali v hotýlku Villa Rinaldini. Odpoledne jsme si prohlédli kolonádu a vedoucí večer vyrazili na poradu do kongresového centra.

Další den nás před polednem čekal přesun na stadion Romeo Neri , kde nás čekala utkání ve skupině . Po dvou vítězstvích se soupeři z Německa jsme odjížděli spokojeni a z radostí jsme se zúčastnili večerního slavnostního zahájení . 109 týmů na ploše sledovalo taneční kreace doprovázené bubeníky a moderátor představil všechny týmy včetně jediného z České republiky.

V neděli ráno nás čekal soupeř z Itálie ( tým z předměstí Milána ) který nebyl lepší , ale šťastnější. V první poločase jsme šli do vedení , ale vlastní branka změnila průběh hry a nakonec i výsledek. Prohra 2:1 nás přes následující výhru s dalším německým týmem poslala do boje o 3 místo. V něm jsme opět na stadionu Romeo Neri čelili Rakouskému týmu LAC Inter Vídeň a po výsledku 0:0 se šlo do penalt a v nich byli šťastnější fotbalisté z Vídně.

4. místo je skvělým výsledkem a mladí fotbalisté SK Pardubičky skvěle reprezentovali nejen svou vlast , ale i město Pardubice.

V pondělí pak hráči včetně realizačního týmu navštívili republiku San Marino a odpoledne strávili u moře. Nádherné počasí , všechny zážitky a sportovní úspěch zůstane navždy uchován v jejich hlavách.

Všem, kteří přispěli k tomuto zážitku děkujeme a těšíme se na případné další někdy v budoucnosti.

Za SK Pardubičky – trenéři kategorie U 19

logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria