Mistři jarní sezóny 2022

Velký úspěch starších dorostenců SK Pardubičky a jejich konečné druhé místo v KP

Fakta

Sestava

Scháněl - Vojtěch , Bažant , Menšl , Oberreiter - Ficek , Hegyi , Hlavinka , Müller , Bobek - Studýnka ( Lejsek , Kolář , Stejskal , Špiroch , Ťutáek , Mišák )

Mistři jarní části soutěže KP staršího dorostu bez ztráty bodů a konečné druhé místo

Starší dorostenci dosáhli vynikajícího výsledku v rámci KP pardubického kraje , když v jarní části soutěže nenašli jediného soupeře , který by je obral o body. Patnáct vítězství v řadě při skóre 49:8 znamenalo 1 místo v jarní části soutěže a konečné 2 místo v sezóně 2021/2022. My trenéři chceme krom sportovního výsledku vyzvednout jejich osobní a morální vlastnosti , když se většina týmu objevovala v zápisech utkání A a B týmu dospělých. ( 7 hráčů se zapojilo střídavě do utkání A týmu a další 4 do utkání B týmu ) . V jarní části se nám podařilo vnuknout týmu dobrý systém a poctivou přípravou zlepšit celkový pohled na fotbalové dění na samotném hřišti. O výsledcích v řadě případů rozhodovala kvalitní obrana , která byla základem pro vývoj většiny utkání. Dokázala uhájit svou branku a v 8 utkáních jsme vůbec gól nedostali. Dalším faktorem bylo rozložení vstřelených gólů na větší počet hráčů a především úspěšnost v proměňování standartních situací ať už po rohových kopech či přímých nebo nepřímých kopech. Vrcholem jarní části soutěže byl přímý souboj nejlepších týmů a to mezi našimi dorostenci a dorostenci MFK Chrudim , ve kterém jsme dokázali zvítězit 2:1 , když především ve druhém poločase jsme předvedli super výkon. Soupeř tak odjížděl s jedinou porážkou v soutěži a byl pokořen nejen sportovně , ale troufneme se říci i fyzicky.

Za celou sezónu děkujeme všem hráčům a těm co odchází do dospělých kategorií přejeme jen samé úspěchy , nám trenérům pak úspěchy v jiných týmech v rámci oddílu SK Pardubičky.

logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria