Moravany / Dašice - SK Pardubičky 1 - 1 (0-0)

Branky - Vykoukal Rozhodčí - Pagáč

Sestava

Wawrzacz - Šlechta, Eichler, Brauner, Čermák - Mikulecký, Hošek, Vondruška, Biath, Dočkal, Vykoukal, Cejnar, Kaluža - Baťa, Mazal, Antoš, Volný V.

Hodnocení:

V neděli jsme odehráli poslední utkání tohoto ročníku v Dašicích se smíšeným týmem Moravany / Dašice. Vzhledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu řady našich hráčů i dalších absencích jsme se rozhodli nominovat k tomuto utkání hned 6 příslušníků ročníku 2011 ze starší přípravky, aby si odzkoušeli, co je čeká v příští sezóně.

Velké množství nových tváří se však projevilo pouze na začátku utkání, kdy jsme se všichni trošku hledali a domácí nás přitlačili k naší brance. V těchto chvílích nás však několika jistými zákroky podržel v brance Lukáš Wawrzacz, takže jsme udrželi čisté konto. Postupně jsme pak nabírali tempo, hru vyrovnali a začali jsme se tlačit před branku soupeře. To bylo ještě výraznější ve druhém poločase a když jsme ve 46´minutě vstřelili branku na 1 - 0 (Vykoukal), už to vypadalo, že zápas zvládneme dotáhnout do vítězství. Bohužel jsme za cca 10´ minut byli nedůrazní při ojedinělém útoku domácích a obdrželi jsme branku na 1 - 1. Tak celé utkání i skončilo zejména proto, že jsme další naše brankové příležitosti již nevyužili.

Při celkovém hodnocení našeho výkonu je třeba brát v potaz složení našeho mužstva - měli jsme na hřišti celkem 8 hráčů ročníku 2011. Z tohoto úhlu pohledu lze náš výkon hodnotit pozitivně, kluci se jak s počasím, tak se soupeřem poprali velmi statečně a je třeba je za předvedený výkon pochválit.