Po 13 kole jsme dočkali a přezimujeme jako králové podzimu

Holice B - Pardubičky B 1:1 ( 0:0 )

Sestava

Veselý - Koleček , Martan , Oberreiter - Hofman , ˇHlavinka , Čunderle , Pečinka , Robovský - Krejčí , Troják ( stř. Halbich , Hátle , Němeček , Gering )

Pod umělým osvětlení za trvalého deště jsem vyválčili remízu , která nás udržela na prvním místě tabulky

K zápasu o první místo jsme odjeli bez několika hráčů , kteří jinak mají své jisté místo v základní sestavě. Ale tak tomu bylo v posledních kolech pravidelně. Do Holic , které zkrápěl trvalý déšť jsme pod umělé osvětlení přijeli tak trochu s tím , že hrát nebudeme. Domácí však nechali rozhodnutí na rozhodčím a tak se nakonec na velmi těžkém terénu hrálo. Začátek utkání nás zastihl v dobrém rozpoložení a díky němu měli více ze hry , dobře jsme kombinovali a nebýt kluzkého a mnohde méně či spíše více promáčenému terénu mohli naše útočné aktivity končit až v samotném pokutovém území. Bohužel často se míč zastavil po přihrávce ve vodě nebo naopak nepřirozeně zklouzl. Postupem času se hra vyrovnávala a do poločasu byly k vidění jen dvě ložené šance , když první v samostatném úniku neproměnil Hofman a na druhé straně střela holického hráče minula levou šibenici branky Veselého.

Po změně stran bylo vzruchu na hřišti přeci jen více , začalo se přiostřovat , ale benevolentní rozhodčí ani na jedné straně žluté karty nerozdal. Po vystřídání dnes nevýrazného Hlavinky vnesl svěží vítr do hry Halbich , který domácím na levé straně zatápěl a po jednom průniku a přihrávce se prosadil Troják 0:1..Domácí přidali a nemasnou a neslanou střelou vyrovnali ( nutno dodat přesnou ) 1:1

Po vyrovnání nikdo zbraně nesložil a tak se i za nepříznivého počasí hrál zajímavý duel , když jsme měli blíže ke 3 bodům my. Svoji druhou šanci nevyužil Troják a některé rychlé přechody zhatila naše nepřesnost nebo terén. V závěru se mohla kopat penalta , ale rozhodčí vytáhl faul mimo velké vápno a po rozehrání utkání ukončil.

Remíza je vlastně vzhledem k postavení v tabulce vítězstvím. Hráčům uděluji velkou pochvalu za celý podzim a jsem rád že jsme spolu s Pářou toho součástí.

logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria