Příměstský tábor - Harmonogram a důležité informace

Časový rozvrh (tréninků, celotáborových her, svačin a obědů), jaké základní věci děti na tábor potřebují.

Informace

Termín: 22.8. - 26.8. (poslední "celý" týden v srpnu)

Kapacita: 60 dětí

Cena: 2200 Kč (zahrnuje jídlo, pití, odměny, ceny, trička, materiál na celotáborové hry, léky, atd.) - platí se v hotovosti v den nástupu (22. srpna ráno)

Způsob přihlášení: přihlašovat se můžete okamžitě a to formou SMS zprávy na telefonní číslo Martina Svobody (774 234 206), nejpozději do 1. srpna (kvůli objednání počtu jídel, triček,...)

Do SMS zprávy uveďte prosím že se hlásíte na tábor a jméno a příjmení hráče a jeho ročník narození

Pro ročníky:

2015
2014
2013
2012
2011 - rozlučkové pro kluky s přípravkou a trenéry, ALE již spadají pod mladší žáky, kteří mají soustředění od 15. do 19. srpna

Časový harmonogram

7:30 - 8:00 Předávání dětí do areálu Sk Pardubičky (U Borku 371)
- první den v pondělí 22.8. bude probíhat i platba v hotovosti za tábor, kontrola základních informací o dítěti, podepisování souhlasu o focení dětí v průběhu tábora a možnost vkládání fotek na web (dobrovolné)

8:10 - 8:20 Nástup dětí
- Informace o denním programu a již tradiční udávání ztrát a nálezů z minulých dnů :-)))

8:30 - 9:30 Fotbalový trénink

9:30 - 10:00 Svačina

10:00 - 11:30 Celotáborová hra

11:30 - 12:15 Oběd

12:15 - 13:00 Polední klid

13:00 - 14:00 Fotbalový trénink

14:00 - 14:30 Svačina

14:30 - 15:50 Celotáborová hra

15:50 - 16:00 Nástup dětí
- Hodnocení celého dne

16:00 - 16:30 předávání dětí

Jídelní lístek

Pondělí - Velká dobrota

Úterý - Zdravá klasika

Středa - nechme se překvapit

Čtvrtek - Sladká bomba

Pátek - Nejlepšejší

Jídelní lístek mohu na vyžádání ukázat rodičům, děti mají tendenci se už od pondělí těšit na čtvrtek (příklad) a všechna ostatní jídla jim nechutnají, což pak způsobí davové „šílenství“. Proto bude letos každé jídlo překvapením a vždy bude možná jiná varianta, pokud má dítě intoleranci, celiakii či jiné problémy. Děkujeme za pochopení.

Zajištěn pitný režim po celý den:
- šťáva
- voda

Informace o stavu dítěte

Prosím každého rodiče (a nebo kdo první den dítě doprovodí), aby měli pro nás připravené informace o zdravotním stavu dítěte a o možných komplikacích, abychom na to byli připraveni. Ideální napsané na papírku, který jen předáte trenérovi Svobodovi, abychom ten první den neztráceli drahocenný čas sepisováním, já si to v průběhu pondělí přepíši do poznámek.

Mám na mysli především:

- Problémy s jídelníčkem jako jsou intolerance, alergie, celiakie a podobně

- informace o alergiích (vosí bodnutí a podobně)

- užívání léků (ideálně mít připravené například inhalátory na astma nebo léky na cukrovku), na táboře bude přítomný hlavní zdravotník se vším potřebným vybavením

Informace o potřebném oblečení

Dá se shrnout do tří základních skupin:

1) fotbalový trénink
- kopačky, trenky, tričko, ponožky/stulpny, flašku na pití

2) celotáborové hry
- boty na běhaní do lesa

3) ostatní aktivity
- Pantofle/žabky !!! ať nám nohy odpočívají, ručník, spodní prádlo, oblečení podle předpovědi počasí (čepice proti sluníčku, mikču bude-li chladněji atd.)

- Pro malé prostory v Pardubičkách (a navazující odpolední tréninky ostatních mužstev) a velký počet dětí nebude možnost si věci nechávat přes týden v šatnách a proto počítejte s tím, že si budete všechny věci odnášet každý den domů, v šatnách můžou zůstávat pouze kopačky a pantofle (očekávám že v běžeckých botách budou děti přicházet a odcházet domů), ať Vám alespoň trochu ulevíme.

Ostatní informace

1) Po celou dobu tábora bude otevřeno občerstvení, kde bude možnost si zakoupit drobnosti ve volných chvílích a proto podle vlastního uvážení můžete dávat dětem nějaké drobné například na malou limonádu po obědě a nebo pendrek po táboře. Budeme dbát na určitý řád, kdy bude nepřípustné, aby se dítě ani nedotklo oběda a pak si koupilo dvoje brambůrky nebo aby odmítalo pít přes den vodu (lehce oslazenou šťávou) a pak do sebe louplo dvě velké kofoly. :-)))
Děkujeme za pochopení

2) Po dohodě s rodiči budou moci starší děti odcházet z tábora sami nebo i mladší děti v doprovodu starších sourozenců/dětí. Tuto informaci opět ideálně předat panu Svobodovi hned první den nástupu, jinak dítě po táboru neopustí areál, máme za něj stále zodpovědnost.

logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria
logo-enteria