Torpédo Pardubice - Pardubičky 1:1 ( poločas 0:1 )

Výborný poločas a následná bezradnost v poločase druhém

Sestava

Číža - Bažant , Podsztavek , Menšl , Čunderle - Dojčan , Bobek , Svoboda L. , Markl - Kříž , Troják ( stř. Svoboda M. ,Oberreiter , Brus . Libánský , Maršíček )

Branka : Bobek

Utkání na menším hřišti pro nás začalo velmi dobře a od první minuty jsme soupeře zatlačili a měli převahu. První náznak šance jsme promeškali, ale z další už míč do sítě uklidil Bobek 0:1 ve 12 minutě. Následně přišli další šance o které se převážně staral svou aktivní hrou z levé strany Markl. Bohužel vždy nám chybělo velmi málo ke vstřelení branky . Buď jsme trefili brankáře nebo tyč soupeřovi branky . Bohužel ani 4 ložené šance nevedli ke zvýšení náskoku. A když jsme se dvakrát pletli sami sobě při standartních situacích skončil poločas jen 0:1. Bohužel nás potkalo hned po poločase vyrovnání . Nekoncentrovaností jsme dovolili soupeři vyrovnat na 1:1 . Do 60 jsme byli lepším týmem, ale bez brankového vyjádření. Po nuceném střídání L. Svobody a následném střídání Bobka po nevybíravém faulu soupeře nám přestal hrát střed zálohy a soupeř hru vyrovnal. Bohužel střídající hráči oživení hry nepřinesli a tak to mohl být soupeř , kdo mohl jít do vedení po chybě stopera Podsztavka . Přesto nám mohl výhru přinést v závěru únik Markla , který však trefil vyběhnutého brankáře. Poslední minuty byly o křeči a nepřinesly kýžený výsledek. Bohužel se ukázalo , že jsme se o výhru připravili , především v prvním poločase. Vzhledem k sestavě je to ztráta.