TŘETÍ JARNÍ KOLO KRAJSKÉ MINILIGY V PARDUBIČKÁCH

SK - FK Choceň 13:0

SK - FK OEZ Letohrad 11:3

SESTAVA

2015 - Bartheldi Dan - Eichler H+F, Doležal, Tuček, Malát, Jelínek

Tým v lize -A- v domácím prostředí ze TŘÍ ZÁPASŮ sesbíral bilanci 3-0-0 a skóre 33:3 Klukům v tomto týmu a v tomto složení není defakto co vytknout. Kluci si v zápasech zkouší herní prvky a věci, které se dají vyzkoušet jen v zápasech, bohužel jedna věc je smutná a to je ta že klukům na takové výhry stačí ani ne 50% výkon!! Do příštích minilig asi bude k zamyšlení posun některých našich hráčů do TÝMU V LIZE -B- ve starší přípravce

2017 - Čížek

Tým v lize -B- v domácím prostředí ze TŘÍ ZÁPASŮ sesbíral bilanci 1-1-1 a skóre 14:17 Kluci v týmu v lize -B- odehráli tři velice vyrovnané zápasy a ač tam je třeba prohra s Chocní 2:6 byl ještě 2 minuty před koncem tohoto utkání stav 2:3 a Choceň jsme defakto celý druhý poločas nespustili k naší bráně, bohužel se nám nepovedli poslední dvě minuty utkaní.V Zápasech s Českou Třebovou a s Letohradem náš mladý tým ukázal bojovnost a dokázal otočit skóre. S Českou Třebovou to byl stav 0:4 v PATÉ minutě utkání a s Letohradem jsme otáčeli poločas 1:2. KLUKY, ALE MUSÍME I POKÁRAT. Za celou miniligu jsme kopali DVĚ PENALTY a ani JEDNU JSME NEPROMĚNILI!!!! OBA EXEKUTOŘI K PENALTÁM PŘISTOUPILI VELICE LAXNĚ A JAKÝ PŘÍSTUP TAKOVÝ VÝSLEDEK!!!