( 1-0 )

SK Holice

team logo

Fakta

Branky - 36. Müller, 64. Svatoň - 82. Václavek Rozhodčí - Jureček (Komínek, Ilnytska) ŽK - 5:5 Diváci - 100

Sestava

Zahradník - Froš, Bažant, Špidlen, Robovský (89. Menšl) -Müller, Bobek, Podsztavek, Markl (60. Havelka) - Svatoň, Ficek (80. Mec)

Hodnocení trenéra A-týmu, Luboše Pilaře:

"Do zápasu vystoupili lépe hosté a hned v úvodu si vytvořili dvě gólové příležitosti, které naštěstí domácí brankář zlikvidoval. Postupně se naše hra zlepšila a po rychlém protiútoku jsme se ujali vedení. Ve druhém poločase jsme přidali druhou branku a měli jsme další tři šance na to přidat třetí gól, ale bohužel jsme toho nevyužili a za to nás hosté deset minut před koncem potrestali a vstřelili kontaktní branku. Naštěstí jsme konec zápasu zvládli a připsali si pro nás důležité tři body. Pochvalu za předvedenou hru zaslouží cely tým.

Hodnocení vedoucího týmu Holic, Zdeňka Nývlta:

"Nepromněnování našich vyložených šancí ze začátku utkání rozhodlo o tom, že body zůstaly v Pardubičkách."