( 0-2 )

SK Pardubičky

team logo

Fakta

Branky - 57. Vít - 9. a 88. Vojtěch, 27. Štichauer, 84. Markl Rozhodčí - Linhart (Flídr, Lang) ŽK - 1:1 Diváci - 160

Sestava

Číža - Vosyka, Bažant, Menšl (46. Vaníček), Metelka - Havelka (75. Filip Joshua Schejbal), Šindelář, Vojtěch, Štichauer (88. Halbich), Markl - Tuťálek (58. Němec)

Hodnocení trenéra Luboše Pilaře

,,Do zápasu jsme vstoupili aktivně a už ve 4 minutě měl po rohovém kopu gól na hlavě Menšl, ale bohužel nemířil přesně. V 9 minutě jsme se již radovali, když po krásném centru Markla na zadní tyč, otevřel skóre zápasu Vojtěch. Dále jsme byli aktivní a domácí jsme do žádné vážnější šance, v průběhu prvního poločasu, nepustili. Naopak jsme po chybě brankáře a důrazu Štichauera vstřelili druhý gól, a tak jsme, po velmi dobrém výkonu, šli do kabin s dvougólovým vedením. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem, navázat na výkon z prvního poločasu, což se nám bohužel nepodařilo. V 57 minutě jsme doslova namazali domácím na gól a od té chvíle jsme se začali bát o výsledek. Najednou jsme všude byli druzí, prohrávali jsme osobní souboje a domácí nás začali přehrávat. Naštěstí v 84 minutě nám vyšel rychlý protiútok, kdy Markl po přihrávce Němce střílel do odkryté branky. V 88.minute pak krásně vystřelil z 15 m k tyči Vojtěch a tím pečetil naši výhru a pro nás důležité tři body. Za první poločas musím kluky za předvedenou hru na malém hřišti pochválit´´.