1 - 1

SK Pardubičky

team logo

Fakta

Branky - 17. Václavek - 4. Valenta Rozhodčí - Janeček (Tůma. Bouz) ŽK - 1:2 Diváci - 120

Sestava

Zahradník - Štědrý, Martan, Špidlen, Froš - Hofman (87. Svoboda M.), Svoboda T., Pospíšil, Norek (79. Müller) - Havelka (46. Krejčí), Valenta (66. Ficek (90. Bažant))

HODNOCENÍ TRENÉRŮ

Jiří Tesař (trenér Holic):

„Soupeř disponuje velmi mladým a houževnatým týmem, který nám nedával moc prostoru a času na kvalitní kombinaci. Bohužel jsme nebyli kompletní a někteří hráči museli nastoupit se zraněním. To se samozřejmě na hře projevilo. V prvním poločase se hrál celkem pohledný fotbal a po hezkých brankách skončil nerozhodným výsledkem – 1:1. V druhé půli se hrálo nahoru a dolů s řadou nepřesností na obou stranách. Oba týmy si vytvořily šance ke vstřelení branky, ale kvůli nepřesnosti v zakončení a výborných výkonů obou gólmanů zůstal stav nezměněný. Myslím si, že bod je po výkonu obou mužstev zasloužený, byť jsme chtěli vyhrát my i Pardubičky.“

Luboš Pilař (trenér Pardubiček):

„Na perfektně připraveném hřišti jsme vstoupili do zápasu aktivně a ve čtvrté minutě jsme se ujali vedení. Norek z půlky hřiště přehazoval domácího brankáře a trefil tyč, ale dobíhající Valenta už míč dopravil do odkryté brány. Bohužel po vstřeleném gólu jsme ustoupili od naší kombinační hry a domácí začali mít více za hry. V sedmnácté minutě, z rychlého protiútoku, vyrovnali. Po zbytek prvního poločasu se hra vyrovnala a hrál se kombinační fotbal, který se musel divákům líbit. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. Podle mě jsme byli pohyblivější, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól i když jsme si k tomu šance vytvořili.“