( 2-0 )

SKP Slovan Moravská Třebová

team logo

Fakta

Branky - 18. Tuťálek, 32. Štichauer - 64. Smékal, 66. a 88. Václavek, 80. Lexman Rozhodčí - Škorpík (Šlor, Vích) ŽK - 2:3 Diváci - 122

Sestava

Zahradník - Vosyka, Bažant, Vaníček (83. Šindelář), Metelka - Tuťálek (89. Halbich), Němec, Vojtěch (89. Špidlen), Štichauer (72. Gering), Markl - Havelka (53. Menšl)

Hodnocení trenéra Luboše Pilaře:

,,Zápas proti M. Třebové se nám vůbec nepovedl, sice jsme první půli vyhráli dva nula, ale náš výkon nebyl dobrý. Na začátku druhého poločasu jsme si vytvořili dvě velmi dobré gólové příležitosti, které jsme bohužel neproměnili, a to se ukázalo jako klíčové. V obrane fázi jsme začali dělat chyby a soupeř nás za to potrestal a zápas otočil ve svůj prospěch. Nedá se nic dělat, musíme se z toho poučit a pokusit se dnešní nepovedený zápas v dalších zápasech napravit´´.