Jedna střela, tři góly. Přelouč vytěžila z minima maximum.

( 2-1 )

SK Pardubičky

team logo

Fakta

Branky - 14. Ludvíček, 28. Chaloupský, 79. Čada - 4. Markl, 57. Havelka Rozhodčí - Kolbaba (Tůma, Pagáč) ŽK - 3:2 ČK - 0:1 (90. Metelka) Diváci - 80

Sestava

Číža - Vojtěch, Menšl (46. Šindelář), Bažant, Metelka - Havelka, Němec, Štichauer, Vaníček, Markl - Svatoň

Hodnocení trenéra Luboše Pilaře:

,,Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již ve čtvrté minutě jsme se, po centru z pravé strany, ujali vedení. Domácí vyrovnali ve čtrnácté minutě, kdy nepříliš vydařenou střelu tečoval Ludviček do protipohybu našeho brankáře. V aktivní hře jsme ale i nadále pokračovali a vypracovali jsme si i další gólové příležitosti, ale buď nás zradil terén, nebo nám v koncovce chybělo více klidu. Bohužel jsme za to zaplatili, když nás domácí, po centru, potrestali druhým, velmi šťastným, gólem. Druhý poločas se odehrával již zcela v naší režii. Bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme gólově. To se podařilo v 57. minutě, kdy jsme zásluhou Havelky vyrovnali. V 80. minutě jsme ale udělali naprosto zbytečnou chybu, když domácí nakopli dlouhý míč na hranici našeho velkého vápna a po chybě našeho brankáře, jsme inkasovali hodně lacinou branku. Porážka je pro nás hodně krutá, protože si myslím, že jsme odehráli, až na ty inkasované branky, které z mého pohledu byli hodně laciné, dobré utkání. Když bych to měl shrnout, tak zápas rozhodla produktivita domácích, podpořena fotbalovým štěstím.´´