Tvrdý duel rozhodla penalta v 85. minutě

A-tým vyšel bodově i gólově opět naprázdno.

0 - 1

TJ Lanškroun

team logo

Fakta

Branky - 85. Skalický z pen. Rozhodčí - Tůma (Janeček, Šafranko) ŽK - 4:4 Diváci - 150

Sestava

Číža - Froš, Špidlen (16. Münzberger), Vaníček (58. Bažant), Menšl (73. Robovský) - Müller (76. Ficek), Bobek, Němec, Markl - Svatoň, Tuťálek

Hodnocení trenérů

Luboš Pilař, trenér A-týmu

"Zápas se nám moc nepovedl, bohužel jsme se přizpůsobili soupeři. Místo toho, abychom hráli po zemi, tak jsme jen nakopávali míče a podstupovali spoustu soubojů. Remízový zápas rozhodl pokutový kop v 85. minutě, který byl nařízený za ruku."

Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna

„Za úmorného vedra se hrálo utkání v docela dobrém tempu a s nasazením. Mladý domácí celek byl silný především po své pravé straně, ale to jsme dokázali eliminovat a hrozbu vždy zavčasu uhasili. Hra se postupně vyrovnala, do poločasu se hrálo převážně mezi vápny, gólmani měli snad po jednom těžším zákroku. Do druhé půle jsme pozměnili rozestavení, což se projevilo pozitivně v tom, že jsme se dostali do tři velkých příležitostí, ale branku z nich nevstřelili. A tak rozhodla situace v závěru utkání, kdy po rohovém kopu a hlavičce Ptáčka domácí zahráli ve vápně rukou a nařízenou penaltu Skalický proměnil. Potom jsme ještě přečkali dvě ošemetné standardní situace soupeře a byl konec, pro nás tříbodový, takže jsme spokojeni. Hru hodnotím jako vyrovnanou, v náš prospěch se rozhodlo v šestnáctkách. V naší jsme byli pozornější a v soupeřově nebezpečnější.“