Áčko udolalo na domácí půdě rezervu Vysokého Mýta.

( 1-0 )

SK Vysoké Mýto

team logo

Fakta

Branky - 41. Vaníček, 66. Froš Rozhodčí - Tůma (Trojan, Dostál) ŽK - 2:1 ČK - 0:1 (90. Kavka) Diváci - 60

Sestava

Číža - Vosyka (84. Metelka), Menšl, Bažant, Froš - Tuťálek (73. Gering), Šindelář (90. Filip Schejbal), Vaniček (75. Vojtěch), Němec, Markl - Havelka (85. Dominik Schejbal)

Hodnocení trenéra Luboše Pilaře:

,,Na domácím hřišti jsme přivítali hráče V. Mýta. Od začátku zápasu se hrál, na těžkém terénu, bojovný fotbal. Hned na začátku utkání jsme si vypracovali tři gólové příležitosti, bohužel ale bez gólového efektu. To se nám naštěstí podařilo ke konci prvního poločasu, kdy po precizně zahraném rohu Markla, otevřel skóre hlavou Vaníček . Ve druhém poločase jsme přidali, po centru Havelky a hlavičce Froše, druhý gól a tím potvrdili, že tři body zůstanou doma.´´