V posledním kole prohra s rezervou Vysokého Mýta

A-tým zakončil podzimní část na 11. místě

2 - 1

SK Pardubičky

team logo

Fakta

Branky - 3. Hájek, 58. Mokrejš - 72. Vojtěch Rozhodčí - Vykopal (Hořínek, Kovář) ŽK - 3:4 Diváci - 60

Sestava

Zahradník - Vojtěch, Bažant, Menšl (65. Svatoň), Froš - Mec (83. Hofman), Bobek, Šindelář (84. Podsztavek), Němec, Markl - Tuťálek

Hodnocení trenérů:

Tomáš Fritsche, trenér Vysokého Mýta B: „Poslední podzimní zápas začal pro náš tým výborně. Po akci po ose Mokrejš – Kabrhel a následném centru jsme se ujali ve třetí minutě vedení pohotovým zakončením Vojty Hájka. Hosté vyčkávali v obranném bloku na vlastní polovině a využívaly každou chybu v rozehrávce k nebezpečným brejkům, které ale obrana stačila eliminovat. Po změně stran se do 57. minuty hrálo v podobném duchu, potom Martin Fišer z pravé strany nacentroval a Jakub Mokrejš lehce tečoval plachtící míč na 2:0. Kdo ale čekal poklidné dohrání zápasu, mýlil se. Od této chvíle se hra otevřela a začalo přibývat šancí na obou stranách. My se gólově neprosadil ani po čtyřech samostatných nájezdech a hosté zapomněli mušku v šatně, když z jasných pozic ani jednou netrefili branku. Přesto se jim podařilo snížit, následně se hra změnila v dohrávání osobních soubojů a podrážděné reakcí hráčů na obou stranách, ale konečný výsledek odolal a zasloužené tři body zůstaly ve Vysokém Mýtě. Je to historicky nejlepší umístění B týmu, za což patří velký dík všem hráčům na hřišti, ale i na lavičce,“

Luboš Pilař, trenér A-týmu: "Ve Vysokém Mýtě jsme neodehráli špatny zápas, dobře jsme kombinovali a vytvářeli si šance, ale v produktivitě byli lepší domácí a zaslouženě vyhráli."