Vítězství a prohra se Stolany 5 : 3 a Zámrskem 2 : 4

V třetím přípravném utkání jsme zdolali 1 tým B třídy a ve čtvrtém podlehli 1. celku A třídy

Sestava

Všichni hráči B týmu , krom Dojčana a Svobody M se vystřídali na hrací ploše. Z A týmu pak Lejsek a Robovský.

Pardubičky B - Stolany 5:3 ( poločas 0:2 )

Do utkání jsme vstoupili aktivně a měli míč více na kopačkách , ale postupem času soupeř začal těžit ze zkušeností svých hráčů a chytrostí se dostal do dvoubrankového vedení. Nutno říci že především v závěru poločasu byl lepším celkem. Po změně stran po chybě v rozehrávce golmana šel soupeř dokonce do tříbrankového vedení . Když soupeř vystřídal a my stáhli starší hráče hra se úplně proměnila a během krátké doby jsme vsítili 4 branky a na konečných 5:3 svou druhou brankou rozhodl dorostenec Gering. Utkání ukázalo že jsme nakonec soupeře přehráli především díky lepší kondici.

Pardubičky B - Zámrsk 2 : 4 , poločas ( 0:3 )

Na dobře připraveném trávníku vedoucího celku 1. A třídy jsme z počátku působili jako Sparta na Liverpolu a za 14 minut to bylo 0:3. Soupeř velmi dobře napadal a narušoval naší rozehrávku a my s tím měli trochu problém také proto že jsme nebyli v kompletním složení a někteří mladší hráči proti zkušenějšímu soupeři ztráceli půdu pod nohami. Postupem času jsme se dostali i do velmi ložených gólových situací , které jsme neproměnili. Stejně na tom byl i soupeř a tak těsně před poločasem došlo ke snížení stavu Pečínkou. Druhý poločas byl vyrovnanější . Soupeř nejprve odskočil na 4:1 . Pak však přišli naše chvíle nejprve nedal penaltu Oberreiter a stejně tak skončila další naše šance. Když soupeř vystřídal hra se vyrovnala zcela a před koncem jsme korigovali Krejčím na konečných 2:4 . Utkání nám ukázalo kvalitu jednotlivých hráčů . Soupeř prvních 30 minut svou kvalitu a prezentoval se aktivním napadáním , které nám činilo nebývalé problémy a tak víme na čem pracovat.